• Heroheader

Svatby a svatební hostiny
Chrudim, Pardubice

Svatební obřad, následná hostina a večerní program

Penzion Valachovna je nově zrekonstruovaný objekt, který se nachází u rybníka na kraji obce Tuněchody. Výhodou je poloha obce na půli cesty mezi Pardubicemi a Chrudimí. Zajistíme zázemí pro Vaši svatbu, od místa k uspořádání svatebního obřadu, prostoru pro svatební hostinu až po ubytování svatebních hostů. Do naší restaurace se vejde až 30 svatebních hostů k sezení uvnitř a 50 do zakrytého venkovního posezení. Svatebčanům je k dispozici vinný sklípek, vybavená kuchyň, chladící box. Nabízíme možnost zajištění catheringového servisu a svatební výzdoby.

O penzionu Valachovna

Penzion ubytuje až 26 hostů. K dispozici je 5 samostatných apartmánů se zařízenými kuchyněmi. Každý apartmán má koupelnu se sprchovým koutem a sociální zařízení. Standard představují šatní skříně, manželské postele a rozkládací pohovky. Bezplatné připojení k Wi-Fi funguje v celém areálu. Parkovací místa jsou zajištěna přímo u objektu. Možnost soukromého rybolovu. Ubytování s domácími mazlíčky není možné. Na pokojích nejsou televize.

Možnost svatební výzdoby a zapůjčení věcí k výzdobě svateb

Zuzana Součková | tel.: +420 604 943 491

Kontakty

Penzion Valachovna

Tuněchody 19, 537 01 (mapa)

Telefon: +420 602 413 028

Email: info@valachovna.cz

IČ: 25291289 │ DIČ: CZ25291289

Spisová značka:
C 13441 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: